News: RAJD W 100LECIE NIEPODLEGŁOŚCI

       Napisany przez prezes 2018-11-02 22:51:24 CET

Zapraszamy do udziału w 19. Turystycznym Samochodowym Rajdzie Niepodległości. Impreza rozpocznie się 11 listopada o godz. 11:11 w Urzędzie Miasta Chełm przy ul. Lubelskiej 65 w Chełmie. Rajd będzie ostatnią rundą Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM.

Rajd jest otwarty dla wszystkich chętnych, którzy chcą atrakcyjnie i aktywnie spędzić świąteczny dzień. Będzie on znacznie bliższy dobrej zabawie niż sportowemu wyczynowi. Żeby wystartować wystarczy prawo jazdy kierowcy i dopuszczony do ruchu samochód.

Rajd rozpocznie się odprawą, podczas której zostaną podane zasady punktacji oraz wszystkie wiadomości niezbędne do tego by pokonać trasę rajdu. Później czeka już tylko dobra zabawa - załogi wyruszą na trasę rajdu wiodącą drogami miasta i powiatu. Na trasie będą zwiedzać ciekawe miejsca, odnajdą kilka obiektów pokazanych na zdjęciach oraz wykonają kilka zadań turystycznych. Będą także dwie próby sprawnościowe. Ostatnim elementem konkursowym będzie test turystyczny z przejechanej trasy...

czytaj więcej...

:: 0Rally Sprint: SUPERSPRINT NA ODTJ!

       Napisany przez prezes 2018-09-19 18:43:18 CEST

Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w 11. rundzie Pucharu Zarządu Okręgowego PZM Lublin w Super Sprintach ‘2018, która rozpocznie się w niedzielę 23 września o godz. 9:00 w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. Grygowej 32 w Lublinie.

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, którzy chcą w bezpiecznych warunkach poczuć smaczek andrenaliny, podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów oraz oczywiście zdobyć punkty do klasyfikacji końcowej Pucharu Okręgu. Na uczestników czeka sześć prób sportowych, które zostaną poprzedzone zapoznaniem z trasą...

czytaj więcej...

:: 0News: 18. Rajd Turystów Zmotoryzowanych BIELUCH

       Napisany przez prezes 2018-09-11 22:49:07 CEST

Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w 18. Rajdzie Turystów Zmotoryzowanych BIELUCH, który odbędzie się w sobotę 15 września. Rajd będzie 3. rundą Turystycznych Mistrzostw Okręgu Lubelskiego PZM. Zbiórka uczestników o godz. 11:00 lub 12:00 w Cafe Zorza przy ul. Strażackiej 2 w Chełmie.

Różnica w godzinie zbiórki spowodowana jest tym, że organizatorzy zapraszają załogi (kierowców i pilotów) do odwiedzenia znanych chełmskich podziemi kredowych. Ci którzy chcą z tego bezpłatnego zaproszenia muszą się stawić w Cafe Zorza o godz. 11:00, pozostali godzinę zbiórki mają wyznaczoną na 12:00.

Załogi do podziemi wchodzą bezpłatnie, natomiast osoby towarzyszące w promocyjnej cenie 10 zł...

czytaj więcej...

:: 0Rally Sprint: SUPERSPRINT O PUCHARY BURMISTRZA MIASTA KRAŚNIK

       Napisany przez prezes 2018-07-31 19:44:39 CEST

SUPERSPRINT O PUCHARY BURMISTRZA MIASTA KRAŚNIK (pula pucharów i nagród 4500zł)!! W niedzielę 5 sierpnia zapraszamy do udziału w SuperSprincie o Puchary Burmistrza Kraśnika – kolejnej rundy Pucharu Zarządu Okręgowego PZM Lublin w Super Sprintach ‘2018. Zbiórka uczestników i odbiór administracyjny o godz. 10:00 na stadionie LKS Tęcza w Kraśniku, ul. Oboźna 18. Na uczestników czeka siedem prób sprawnościowych, które zostaną rozegrane na placu targowym i parkingu przy FŁT. Próby zostaną poprzedzone zapoznaniem z trasą.

czytaj więcej...

:: 0


 
 
.