2. runda RALLYsprintów

    Napisany przez prezes 2013-01-17 01:01:27 CET

Automobilklub Chełmski zaprasza w niedzielę 20 stycznia na RallySprint o Puchary Ośrodka Szkolenia Kierowców RALLY. Zbiórka uczestników o godz. 11:00 na Torze Lublin przy ul. Zemborzyckiej. Impreza będzie 2. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach oraz Cyklu Zimowych RallySprintów o Puchar Prezesa ZO PZM w Lublinie. Warto przypomnieć, że najlepsi w tym cyklu zostaną zaproszeni do udziału w ostatnim Kryterium Asów Toru Lublin planowanym na marzec...

... Do udziału w imprezie gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w kierowaniu samochodem i poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji. Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. To znakomita szkoła jazdy w bezpiecznych warunkach. Po dopełnieniu formalności i odprawie kierowcy odbędą kilka przejazdów zapoznawczych, po czym rozpocznie się właściwa rywalizacja podczas pięciu prób sprawnościowych. Po uroczystym zakończeniu imprezy uczestnicy będą mieli jeszcze sporo czasu, żeby sobie pojeździć po torze.

Impreza zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w czterech klasach: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm i powyżej 2000 ccm. Na najlepszych czekają puchary i medale, a spośród wszystkich uczestników zostanie rozlosowana nawigacja samochodowa i przydatne upominki. Ażeby dodatkowo rozgrzać kierowców i zadbać o ich rozwój fizyczny chętni będą mogli wziąć udział w konkursie rzutu oponą na odległość.

- regulamin imprezy - klik

- schematy prób - klik

:: 3

 
 
.