Samochodowe granie

    Napisany przez prezes 2019-01-02 08:25:05 CET

Sztab nr 600 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy utworzony przez Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w samochodowym SuperSprincie, który rozpocznie się w niedzielę 13 stycznia 2019 o godz. 10:27 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie przy ul. Bieławin.

 

Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, którzy chcą w bezpiecznych warunkach poczuć smaczek adrenaliny, podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodów oraz oczywiście dołożyć swoją cegiełkę do doposażenia dziecięcych szpitalnych oddziałów specjalistycznych. Taki jest właśnie cel zbiórki 27. finału.

Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem...

 

Startujący zostaną podzieleni na klasy w zależności od pojemności skokowej silnika:
do 1300,
do 1600,
do 2000
i powyżej 2000 ccm.

W imprezie będą klasyfikowani tylko kierowcy, udział pilotów nie jest konieczny. Rywalizacja będzie się odbywała podczas czterech prób sprawnościowych, poprzedzonych oczywiście odprawą i zapoznaniem z trasą.

Enigmatycznie podamy, że możliwe są pewne niekonwencjonalne działania, jakie mogą się odbyć tylko podczas tak szczególnej imprezy. Wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne, pamiątkowe medale, a najlepsze trójki w poszczególnych klasach oryginalne dyplomy.

Zakończenie imprezy planowane jest podczas wielkiego grania na scenie ustawionej na pl. Łuczkowskiego.

Wpisowe wynosi minimum 30 zł wrzucane do orkiestrowej puszki.

Info telefon imprezy to 502 342 117.

Organizatorzy dziękują Panu Mariuszowi Ostrowskiemu, dyrektorowi chełmskiego WORDu za udostępnienie ośrodka.

:: 0

 
 
.