Supersprint WOŚP 2020

    Napisany przez prezes 2019-12-19 19:53:27 CET

Automobilklub Chełmski zaprasza do udziału w 14. Orkiestrowym Supersprincie. Impreza odbędzie się w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początek w niedzielę 12 stycznia 2020 o godz. 9:28 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie przy ul. Bieławin 2A. Supersprint jest otwarty dla wszystkich chętnych dysponujących prawem jazdy i dopuszczonym do ruchu samochodem. Wpisowe do udziału w imprezie to minimum 50 zł wrzucane do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy...

... Rywalizacja zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej i w czterech klasach w zależności od pojemności skokowej silnika: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm i powyżej 2000 ccm.

Próby sportowe odbędą się na terenie chełmskiego WORDu (dziękujemy dyrektorowi Mariuszowi Ostrowskiemu) i przy miejskiej hali sportowej przy ul. Granicznej 2A (dziękujemy dyrektorowi Krzysztofowi Białowiczowi).

Planujemy minimum pięć prób. Najlepsza trójka w klasyfikacji generalnej otrzyma "największe dyplomy świata" z podpisami Jurka Owsiaka. Dodatkowy wielki dyplom otrzyma najlepszy debiutant. Okolicznościowe medale otrzymają wszyscy startujący, a trzej najlepsi kierowcy w klasach medale z określeniem zajętego miejsca.

SIE MA!!
Grzesiek Gorczyca

- regulamin imprezy - kliknij

:: 0

 
 
.