SUPER SPRINT "PUCHAR WIOSNY"

    Napisany przez prezes 2021-05-24 22:21:12 CEST

Automobilklub Chełmski zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Samochodowym Super Sprincie "Puchar Wiosny", który odbędzie się 13 czerwca 2021 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie. Impreza będzie 1. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego PZM w Super Sprintach. Super Sprint rozpocznie się o godz. 10:00 w siedzibie WORDu przy ul. Bieławin 2a.

Jest otwarty dla wszystkich chętnych dysponujących prawem jazdy i sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. Zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w czterech klasach ze względu na pojemność skokową silnika. Trzech najlepszych kierowców z klasyfikacji generalnej i poszczególnych klas otrzyma nagrody honorowe, a dla wszystkich startujących przewidziane są przydatne upominki...

...

W imprezie obowiązuje wpisowe w wysokości:

- w pierwszym terminie do 10 czerwca 2021 roku - 50 zł (członkowie Automobilklubu Chełmskiego 40 zł) płatne na konto numer 21 2030 0045 1110 0000 0236 3520;
- w drugim terminie 70 zł (członkowie Automobilklubu Chełmskiego 60 zł) płatne gotówką podczas odbioru administracyjnego w dniu imprezy.

 

Zgłoszenie do udziału w imprezie następuje:

- w pierwszym terminie poprzez opłacenie wpisowego oraz dostarczenie podpisanego druku zgłoszenia (dostępnego na stronie www i profilu na Facebooku) podczas odbioru administracyjnego w dniu imprezy. W opisie przelewu musi być podany kontakt telefoniczny.
- w drugim terminie poprzez opłacenie wpisowego gotówką i dostarczenie (lub wypełnienie na miejscu) zgłoszenia podczas odbioru administracyjnego przed imprezą.

Poniżej dostępny jest regulamin uzupełniający i druk zgłoszenia.

- regulamin - pobierz

- druk zgłoszenia - pobierz

 

 

 

:: 0

 
 
.