Janusz pamiętamy! RS pamięci Janusza Kuliga

    Napisany przez admin 2013-02-11 18:57:38 CET

Automobilklub Chełmski zaprasza w niedzielę 17 lutego na 9. RallySprint Pamięci Janusza Kuliga. Zbiórka uczestników o godz. 12:00 na Torze Lublin przy ul. Zemborzyckiej. Impreza będzie 5. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach oraz 4. rundą Cyklu Zimowych RallySprintów o Puchar Prezesa ZO PZM w Lublinie. To najstarsza stażem impreza w Polsce poświęcona pamięci wspaniałego rajdowca, gdyż jej pierwsza edycja odbyła się już w pierwszą rocznicę tragicznego wypadku na przejeździe kolejowym w Rzezawie...

... Do udziału w imprezie gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w kierowaniu samochodem i poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji. Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. To znakomita szkoła jazdy w bezpiecznych warunkach. Po dopełnieniu formalności i odprawie kierowcy odbędą kilka przejazdów zapoznawczych, po czym rozpocznie się właściwa rywalizacja podczas pięciu prób sprawnościowych. Po uroczystym zakończeniu imprezy uczestnicy będą mieli jeszcze sporo czasu, żeby sobie pojeździć po torze.

Impreza zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w czterech klasach: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm i powyżej 2000 ccm. Na najlepszych czekają puchary i medale, a spośród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody szczególne - piękne, kolorowe albumy o Januszu Kuligu, jakich już raczej nie ma w sprzedaży. Za albumy po raz kolejny dziękujemy Panu Janowi Kuligowi - ojcu Janusza!

- schematy prób - klik

:: 1

 
 
.