Marcin Kawa z pucharem Janusza

    Napisany przez prezes 2013-02-18 17:07:01 CET

Marcin Kawa wygrał 9. RallySprint Pamięci Janusza Kuliga, który został rozegrany na Torze Lublin 17 lutego. W imprezie wystartowało czterdziestu kierowców, którzy prowadzili zaciętą rywalizację podczas pięciu prób sportowych. Nawierzchnia toru była bardzo zróżnicowana - był lód, suchy asfalt i fragmenty zaśnieżone, co tylko uatrakcyjniło rywalizację na nowej konfiguracji trasy...

... Za Marcinem Kawą (AK Chełmski, audi A4) kolejne miejsca w klasyfikacji generalnej zajęli Janusz Lelek (lancer), Piotr Piasecki (AK Chełmski, impreza) i Artur Kulik (AK Chełmski, impreza). W klasach wygrali Robert Mazurkiewicz (AK Kielecki, uno), Aleksander Cichocki (civic), Tomasz Krynica (AK Chełmski, astra) i Marcin Kawa.

RallySprint Pamięci Janusza Kuliga był czwartą rundą Cyklu Zimowych RallySprintów o Puchary Prezesa ZO PZM w Lublinie. Marcin Kawa wygrywając dwie rundy i dwukrotnie zajmując trzecie miejsce zapewnił sobie już teraz drugie miejsce w klasyfikacji końcowej. Ma jednak tak wielką przewagę, że raczej w ciemno można obstawiać jego zwycięstwo w klasyfikacji końcowej. W Cyklu Zimowym odbędą się jeszcze dwie rundy w dniach 3 i 17 marca na Torze Lublin.

:: 2

 
 
.