5. RS Karolinka

    Napisany przez prezes 2013-02-26 23:20:35 CET

Automobilklub Chełmski zaprasza w niedzielę 3 marca do udziału w 5. RallySprincie KAROLINKA. Impreza będzie 7. rundą Pucharu Okręgu Lubelskiego w RallySprintach i 5. rundą Cyklu Zimowych RallySprintów o Puchar Prezesa ZO PZM w Lublinie. Zbiórka uczestników o godz. 12tej na Torze Lublin...

... Do udziału w imprezie gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą w bezpiecznych warunkach podnieść swoje umiejętności w kierowaniu samochodem i poczuć smak adrenaliny wynikający z prowadzenia sportowej rywalizacji. Warunkiem udziału jest posiadanie prawa jazdy oraz dysponowanie sprawnym, dopuszczonym do ruchu samochodem. To znakomita szkoła jazdy w bezpiecznych warunkach. Po dopełnieniu formalności i odprawie kierowcy odbędą kilka przejazdów zapoznawczych, po czym rozpocznie się właściwa rywalizacja podczas pięciu prób sprawnościowych. Po uroczystym zakończeniu imprezy uczestnicy będą mieli jeszcze sporo czasu, żeby sobie pojeździć po torze.

Impreza zostanie rozstrzygnięta w klasyfikacji generalnej oraz w czterech klasach: do 1300 ccm, do 1600 ccm, do 2000 ccm i powyżej 2000 ccm. Na najlepszych czekają puchary i medale, a spośród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane przydatne upominki.

Wiele wskazuje na to, że tym razem na nawierzchni toru nie będzie śniegu ani lodu, dlatego też trasa przejazdu jest identyczna jak podczas ostatniej imprezy, tak by uczestnicy mogli porównać te same przejazdy na różnych nawierzchniach.

Klasyfikacja po czterech rundach Cyklu Zimowych RallySprintów dostępna w dziale "Klasyfikacje".

UWAGA! Przypominamy członkom Automobilklubu Chełmskiego o obowiązku opłacenia składki rocznej w wysokości 60 zł. Jest to niezbędne do honorowania ulgowych opłat wpisowych. Wpłat można dokonywać na konto podane w dziale "Kontakt" lub podczas najbliższej imprezy.

- schematy prób - klik

- regulamin imprezy - klik

 

:: 0

 
 
.